Hakkımızda

Hayata yeni başlayan aile üyeleri için kullanılacak her eşya onların başta sağlıkları, pedagojik gelişimleri için çok önemlidir.

Bu sebeple oyuncakların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi boyaların içerdiği maddeler ve çocukların zeka gelişimine olan katkısı hassasiyet gösterilmesi gereken önemli noktalardır.

Biz Bemi Ahşap Oyuncak A.Ş. ailesi siz anne babaların hassasiyetini göz önünde bulundurarak çocuklarımızın her anlamda olumlu gelişmesine ve sağlıklı oyuncaklarla büyümesini amaçladık. 2008 yılında çocuklar için  en sağlıklı oyuncakları üretme vizyonu ile yola çıktık.

Ürün kalitemizi müşteri memnuniyetimiz ile birleştirerek Bemi markasının çok kısa bir süre içerisinde sektörde yer almasını sağladık.Çocuklarımızın ihtiyaçlarına baz alarak ürün çeşitliliğimiz de arttırdık.

Biz bugün 100'den fazla çeşit ürünümüz ile yüksek kapasiteli bir fabrika olarak yurtiçi ve yurtdışına satış yapan dev bir kuruluş olduk. Bundan sonra da çocuklarınızın yetişkinliğe kadar olan her evresinde sizler kadar onları düşünmeye devam edeceğiz.